POSTELOVÁ ČELA

DUXIANA nabízí řadu postelových čel, jimiž můžete doplnit svou postel DUX. Vaše luxusní postel může fungovat i s většinou stávajících postelových čel a rámů. Naše postelová čela jsou k dostání v řadě stylů s nejrůznějšími variantami čalounění. K některým stylům patří i nastavitelné zádové opěrky poskytující oporu při čtení v posteli.

Postelová čela: Slideshow Faruk

FARUK

Postelové čelo FARUK je čalouněné nastavitelné čelo se čtyřmi přednastavenými polohami. Má snímatelné prošívané přehozy, které lze objednat v provedení z různých materiálů, aby ladily s vaším povlečením či výzdobou ložnice.
Výška 80–93 cm podle modelu postele.
 

 

Headboards: Astoria Slides

ASTORIA

DUX Astoria je řada hladkých, čalouněných postelových čel. Jsou k dispozici ve všech standardních šířkách a na přání mohou být opatřeny polštářem pod krk.
Výška 100 cm.

Headboards: Flex Slides

FLEX

Postelové čelo DUX Flex změní vaši postel DUX v nastavitelný systém pro zajištění pohodlného spánku. Postelové čelo, které lze nastavit pomocí hydraulického válce, je vybaveno snímatelnými potahy z jemné textilie nebo pravé kůže. Můžete si objednat náhradní potahy z jiných materiálů, aby vám ladily k povlečení nebo výzdobě ložnice. Výška zádové opěrky 54 cm.

 

Headboards: Quadro SlideShow

QUADRO

Postelové čelo DUX Quadro je k dostání ve více než 100 variantách materiálu a zdobí ji rovné prošívání. 
Výška 100 cm.

Headboards: IHREBORN Slideshow-UK

IHREBORN

Inovativní design vyvinutý ve spolupráci s proslulým švédským designérem Danem Ihrebornem. Moderní textilní technologie se snímatelným potahem na klasickém rámu postelového čela DUX, který usnadňuje výměnu potahů. K dispozici ve třech barvách, ve velikostech 90 a 180 cm. Výška 110 cm.

Headboards: Vista Slideshow-UK

VISTA

Elegantní, jemně tvarované čelo postele, které do vaší ložnice přinese pocit klidu. Snímatelný potah je k dostání v různých barvách. Výška 85–100 cm podle modelu postele.

Headboards: Dante Slideshow-UK

DANTE

Čalouněné čelo postele s hlubokým prošíváním. K dostání je i varianta s knoflíkovým prošíváním. Výška 110 cm.

Headboards: Royal Slideshow-UK

ROYAL

Inspirace proslulým hotelem D’Angleterre v Kodani, kde se můžete vyspat na postelích DUX. Postelové čelo Royal propůjčí každé ložnici majestátní Royal propůjčí každé ložnici majestátní a luxusní vzhled. Čelo je opatřeno hlubokým prošíváním s knoflíky nebo bez. K dispozici je i volán, který ladí k čelu.

Zakupte si produkt v naší prodejně. 

divider icon