DUX AXION

Model DUX® Axion kombinuje výhody spánkového systému DUX s možnostmi polohování. Několik vrstev pružin ze švédské oceli zajišťuje dokonalou kombinaci stability a opory, dynamický motor s tichým chodem vám zase postel nastaví přesně do správné výšky a úhlu. Vrchní matrace Xupport z latexu a bavlny této luxusní posteli propůjčuje mimořádnou měkkost a pohodlí.


VLASTNOSTI

Snadné nastavování polohy

Pružinový systém DUX

Dálkové ovládání

ROZMĚRY

Výška

Výška matrace: 59 cm

Celková výška matrace včetně Xupport: 65 cm

Doporučené výšky noh: 18 cm (součástí dodávky)

Velikosti DélkaPočet pružin
90 cm 200 cm / 210 cm / 220 cm 558 / 594 / 620
105 cm 200 cm / 210 cm / 220 cm  682 / 726
120 cm 200 cm / 210 cm / 220 cm  806 / 832
Stáhnout specifikační list

CHARAKTERISTIKA MODELU AXION

Vrchní matrace Xupport

Každá postel DUX je vybavena vrchní matrací Xupport. Tato 6 cm silná výměnná latexová podložka s bavlněným potahem přináší ještě více měkkosti a pohodlí. 

VÍCE INFORMACÍ >>

Kontinuální design pružin ze švédské oceli

Základem každé postele DUX je systém pružin, který nemá mezi výrobci postelí konkurenci – poskytuje bezkonkurenční oporu, pružnost a odolnost. K výrobě našeho vysoce účinného systému je potřeba více než jeden a půl kilometru speciálně válcovaného drátu s velkou pevností. Výsledný produkt je tvořen až 4 180 vzájemně propojenými pružinami, jejichž kombinace zajišťuje oporu celému tělu a umožňuje všem jeho částem, aby se maximálně uvolnily.

ČÍST VÍCE >>

Ovládání konečky prstů, které šetří energii

Postel DUX Axion lze snadno polohovat pomocí ergonomického a uživatelsky přívětivého dálkového ovládání s na dotek citlivými tlačítky, která svítí ve tmě.

 

9voltová baterie umožňuje uvést postel v případě výpadku napájení do výchozí rovné polohy.

PŘEHLED POSTELÍ DUX

DOPLŇKY K POSTELÍM DUX