DUX DYNAMIC

Postel DUX Dynamic kombinuje mimořádné výhody postelí DUX s možnostmi polohování nastavitelné postele. Nejnovější model DUX Dynamic má tři vrstvy pružin z ohebné švédské oceli, které poskytnou vašemu tělu přirozenou a pohodlnou oporu. Horní vrstva vychází z jedinečného systému Pascal s třemi zónami komfortu, které se individuálně přizpůsobí vašim ramenům, trupu a nohám. Nastavování postele DUX Dynamic je snadné. Zajišťuje jej bezpečný nízkonapěťový motor a je dimenzováno tak, aby vydrželo fungovat mnoho let. Díky ručnímu dálkovému ovládání je provoz postele DUX Dynamic tichý a nenáročný.


VLASTNOSTI

Snadné nastavování polohy

Pružinový systém DUX

DUX systém Pascal

Dálkové ovládání

ROZMĚRY

Výška

Výška matrace: 59 cm

Celková výška matrace včetně Xupport: 65 cm

Šířka DélkaPočet pružin
90 cm 200 cm / 210 cm 2020 / 2068
105 cm 200 cm / 210 cm 2340 / 2396
120 cm 210 cm 2816
165 cm 210 cm 3808
180 cm 200 cm / 210 cm 4040 / 4136
Stáhnout specifikační list

CHARAKTERISTIKA MODELU DUX DYNAMIC

Vrchní matrace Xupport

Každá postel DUX je vybavena vrchní matrací Xupport. Tato 6 cm silná výměnná latexová podložka s bavlněným potahem přináší ještě více měkkosti a pohodlí. 

VÍCE INFORMACÍ >>

Kontinuální design pružin ze švédské oceli

Základem každé postele DUX je systém pružin, který nemá mezi výrobci postelí konkurenci – poskytuje bezkonkurenční oporu, pružnost a odolnost. K výrobě našeho vysoce účinného systému je potřeba více než jeden a půl kilometru speciálně válcovaného drátu s velkou pevností. Výsledný produkt je tvořen až 4 180 vzájemně propojenými pružinami, jejichž kombinace zajišťuje oporu celému tělu a umožňuje všem jeho částem, aby se maximálně uvolnily.

ČÍST VÍCE >>

Pascal®: Náš přizpůsobitelný kazetový systém

Od ostatních produktů, které jsou na trhu k dispozici, odlišuje postele DUX náš patentovaný kazetový systém Pascal.  Systém je tvořen výměnnými kazetami s různým napětím pružin a umožňuje vám poskládat jednotlivé části tak, aby výsledek přesně odpovídal vaší postavě a hmotnosti – a aby jej bylo možné změnit, pokud se změní požadavky.

VÍCE INFORMACÍ >>

PŘEHLED POSTELÍ DUX

DOPLŇKY K POSTELÍM DUX