Nejlepší
postel pro těhotné

Problémy spojené s těhotenstvím mohou způsobovat nepohodlný spánek z mnoha různých příčin – které se mění spolu s tím, jak se mění vaše tělo. Postel DUX je navržena tak, aby se měnila spolu s vámi, díky čemuž je ideální pro těhotné. Náš systém komponent lze snadno přizpůsobit tělesným změnám v průběhu těhotenství – a poté opět vrátit do výchozího stavu, díky čemuž je postel DUX ideálním řešením pro těhotné.

 

TĚHOTENSTVÍ A BOLESTI ZAD

Bolest zad je v těhotenství téměř zaručena – podle studií trpí bolestmi dolní části zad 50 až 70 procent všech těhotných žen. Jak je plod postupně stále těžší, posou

vá se vaše těžiště dopředu. Vaše tělo se tento posun snaží vykompenzovat, a tak se přirozeně začnete zaklánět, čímž zatěžujete svaly v dolní části zad a mohou vznikat bolesti.

A i když si jdete lehnout, zádové svaly si leckdy vůbec neodpočinou – pokud jim matrace neposkytne vhodnou a trvalou oporu, zůstávají napnuté. Nemají příležitost se uvolnit a regenerovat, a vy se tak na lůžku neustále převalujete a nemůžete najít pohodlnou pozici.

Nákres osoby na měkké posteli se zakřivenou páteří

MĚKKÁ
Když je matrace příliš měkká,
tělo se propadne, jako kdyby leželo v houpací síti.
causing your spine to ,curve unnaturally.

Osoba spící na posteli DUX s rovnou páteří

POSTEL DUX
DUX kopíruje tvar vašeho těla a podpírá
páteř po celé délce, takže tělo může
odpočívat v té nejpřirozenější a nejzdravější
poloze.

Pascal<sup>®</sup>
Náš přizpůsobitelný
systém opory

JAK TO FUNGUJE >>

Od ostatních produktů, které jsou na trhu k dispozici, odlišuje postele DUX náš patentovaný kazetový systém Pascal.  Systém je tvořen výměnnými komponenty a umožňuje vám poskládat jednotlivé části tak, aby výsledek přesně odpovídal vaší postavě a hmotnosti – a aby jej bylo možné změnit, pokud se změní vaše tělo.

 

NAVRŽENA TAK, ABY SE VYVÍJELA

Přizpůsobit postel DUX změnám vašeho těla je tak snadné, že už to snadněji ani nejde. Stačí rozepnout zip na vrchní straně postele – pod ním najdete trojici kazet, které t

voří izolované zóny opory pro ramena, kyčle a nohy.

Jak se v průběhu těhotenství bude postupně měnit tvar a hmotnost vašeho těla, rychle přijdete na to, že nejlepší matrace pro těhotné je taková, kterou lze snadno přizpůsobit vyvíjejícím se potřebám.

A až se vaše tělo bude zase vracet do normálu, jednoduše celý proces otočíte. 

 

JAK TO FUNGUJE >>

Dynamická opora

Jedině dynamický systém pružin dokáže během noci kopírovat všechny pohyby vašeho těla. Revoluční pružinový systém DUX se přizpůsobí hmotnosti a tvaru těla. Pohybuje se zároveň s vámi. Tvaruje se podle vás a celému vašemu tělu poskytuje ve všech jeho bodech neustálou dynamickou oporu. 

Systém pružin DUX není ani příliš tvrdý, ani příliš měkký. Je dostatečně flexibilní, aby se mohla zabořit ramena a kyčle, ale přitom tak pevný, že poskytne dobrou oporu dolní části zad. Důležité body působení tlaku – zejména na páteři – jsou podepřeny v těch nejergonomičtějších a nejzdravějších možných polohách, takže nedochází k utlačování krevního oběhu a svaly se mohou dokonale uvolnit.

DUX odspodu nahoru:  

1.

Naše spodní vrstva pružin zajišťuje hluboké odpružení. Tato sekce absorbuje a rozloží váhu, takže postel zůstane stabilní, i když se vy nebo váš partner budete převalovat. 

2.

Střední vrstva pružin zajišťuje nepřetržitou oporu bederní páteře a zároveň nadzvedává vršek, aby se mohl přizpůsobit obrysu vašeho těla.

 3.

Předposlední vrstva postele DUX se skládá z našich přizpůsobitelných kazet Pascal. Jednotlivé kazety lze zvolit tak, aby odpovídaly vašim individuálním potřebám.

4.

Svrchní vrstvu postele DUX tvoří naše luxusní vrchní matrace. Je vyplněna latexem získávaným z kaučukovníku a obalena čistou dlouhovláknitou bavlnou.

KRÁTKÝ SPÁNEK, DLOUHÝ POROD. 

VĚDĚLY JSTE TO?

 

Studie vědců z Kalifornské univerzity v San Francisku zjistila, že ženy, které spaly méně než 6 hodin za noc, rodí déle a mají 4,5krát vyšší pravděpodobnost, že budou muset podstoupit císařský řez. Na základě těchto poznatků výzkumníci doporučili lékařům, aby se svými těhotnými pacientkami hovořili o kvantitě i kvalitě spánku.

Nejlepší spánková poloha

Těhotným ženám se většinou doporučuje spát na boku s ohnutými koleny i kyčlemi a s polštářem mezi koleny, aby se snížilo zatížení bederní oblasti. Spaní na levém boku také zlepšuje přívod krve a živin k plodu, do dělohy a do ledvin. Snažte se vyhýbat delšímu ležení na zádech.

divider icon