Belvedere Mykonos

Mykonos, Řecko

Když projdete kamennou branou tohoto luxusního hotelu, vstoupíte do naprosto okouzlujícího dvora porostlého buganviliemi. Ve stylové hale na vás pak dýchne zdrženlivá elegance, geniální design a bohatá historie, díky nimž se pětihvězdičkový Belvedere na ostrově Mykonos zařadil mezi skutečně legendární luxusní butikové hotely.

Pětihvězdičkový hotel Belvedere je členem asociace Small Luxury Hotels a najdete ho v samém srdci města Mykonos. Se svým neodolatelným výhledem na zářivě bílé domy Kykladských ostrovů je luxusní ubytování Belvedere Mykonos přímo esencí krásy Kyklad a celého Řecka.

Fascinující pohled na sluncem zalité Egejské moře z teras hotelu Belvedere zavede pozorovatele do téměř nadpozemsky nádherného světa.

Luxusní butikový hotel Belvedere na ostrově Mykonos stojí uprostřed zahrad s bujnými porosty cypřišů, buganvilií a divokých vavřínů. Ráno nového dne pozdraví hosty tichým ptačím štěbetáním na pozadí vzdáleného bzukotu vesnického života na Kykladských ostrovech. Hosté mohou zahájit nový den uklidňující koupelí ve vířivce nebo osvěžující masáží v klidném prostředí tohoto luxusního mykonoského hotelu.

Do bíla laděné interiéry pokojů a apartmá hotelu Belvedere vytvářejí v duchu ostrova Mykonos pokojnou, uklidňující atmosféru, která je ve všech směrech osvěžující. Plně odpovídají důstojnosti hotelů z asociace Small Luxury Hotels. Hotel Belvedere, jeden z nejlepších butikových hotelů na ostrově Mykonos, vznikl z jednoho nejstarších a nejromantičtějších sídel ve městě Mykonos. Historie sídla Mansion Stoupa sahá až do roku 1850. Díky spoustě pečlivé a promyšlené práce se výsledek jeho přestavby mohl zařadit mezi nejlepší řecké hotely jednadvacátého století.

Architektonické řešení Belvederu záměrně stírá hranice mezi vnitřními a venkovními prostory, čímž dává prostor novým formám a funkcím. Později bylo přidáno sedm moderních staveb, které napodobují tradiční domky místních vesnic a společně tvoří organický celek obklopující ústřední prvek v podobě asymetrického bazénu.

Moderní, ale zároveň luxusní design pokojů typu New Standard, ztělesňující klidnější stránku života na řeckých ostrovech, dokonale odráží představivost a kreativitu, jež jsou charakteristické pro celý hotel Belvedere.

Belvedere Hotel 
Agiou Ioannou, School of Fine Arts District
Mykonos 846 00
Řecko

Telefon
+30 22890 25122 

e-mail
contact@belvederehotel.com

Web
belvederehotel.com

divider icon
divider icon

Belvedere Mykonos

 

Mapa světa s ukazatelem v místě Řecka

Zobrazit mapu
Prohlédnout na Googlu
divider icon