Butikový hotel Miamai

Bozburun, Turecko

Minimalistický architektonický styl butikového hotelu Miamai je dílem Berke de Bensasona ze studia DE.X Architecture a odráží vytříbený vkus náročných cestovatelů. Pokoje jsou umístěny tak, aby z nich byl co nejlepší výhled na moře a aby měly co nejvíc přirozeného slunečního světla i stínu borovic a další flóry obklopující hotel.

Interiérová návrhářka Esti Haviyo vybrala pro všechny pokoje originální zařízení, stylové osvětlení a pohodlný nábytek. Dokonalý vkus prokázala výběrem fotografií z cest, jejichž autorem je Emre Rende, barevných polštářů z designové prodejny 3rd Culture v Istanbulu i originálního nábytku značky Gotwob. Všechny pokoje jsou navrženy tak, aby nabízely maximální pohodlí, a součástí jejich vybavení je i legendární postel DUX. Ke svému pohodlí můžete ještě přispět výběrem z nabídky polštářů DUXIANA.

Kulinářské zážitky vám poskytne zdravá středomořská kuchyně, o kterou se postará vynikající šéfkuchař Ramazan Bilgi. U kormidla hotelu stojí ředitel Metin Sarıer, velmi vážená postava tureckého pohostinského odvětví.

Butikový hotel Miamai je ideálním místem pro nádherné líbánky i dokonalou romantickou přímořskou destinací pro náročné cestovatele, daleko od každodenního shonu všedního života. K největším lákadlům butikového hotelu Miamai patří pohodlné ubytování, vynikající služby, skvělé jídlo, dobrá nálada a pohoda spolu s krásným prostředím Bozburunu. 

Adatepe Mevkii No: 83
Bozburun, Marmaris
48710 Muğla, Turecko
Telefon: 90 252 456 27 75 
Telefon: 90 252 456 27 76

Poslat do butikového hotelu Miamai e-mail

Navštívit web

divider icon
divider icon

Zobrazit mapu
Prohlédnout na Googlu
divider icon