Hotel Nobis Norrmalmstorg

Stockholm, Švédsko

Luxus dnes již neznamená pompéznost, okázalost či nadbytek v tradičním slova smyslu. Moderní luxus je o něčem jiném: výsada prožít svůj vyhrazený čas v maximálním pohodlí, bez úsilí, elegantně a efektivně, s minimem nepříjemností, a to bez ohledu na osobní vkus a profesní požadavky.

Hotel Nobis se nachází ve dvou historických budovách z druhé poloviny 19. století na náměstí Norrmalmstorg v centru Stockholmu. Je to nezávislý hotel s 201 pokoji, který turistům i lidem cestujícím pracovně nabízí v neformálně elegantním prostředí veškeré pohodlí a služby, jaké by si mohli přát. Naším posláním je poskytovat hostům prvotřídní kvalitu v každém detailu – a ještě něco navíc. Rádi říkáme, že v našem hotelu nenajdete nic běžného nebo rutinního. Ze všeho by si host měl odnést něco navíc.

Hotel Nobis navrhlo špičkové švédské architektonické studio Claesson Koivisto Rune v moderním a krásném, ale zároveň i nadčasovém a klasickém stylu ztělesňujícím vytrvalou eleganci. Cílem návrhu bylo zajistit optimální fungování, krásu, pohodlí a atmosféru. Použity byly především přírodní materiály prvotřídní kvality, jemně ovlivněné barvami, atmosférou a charakterem našeho švédského královského hlavního města.

Hotel Nobis je členem asociace Design Hotels™.

Nové stockholmské centrum dění

V hotelu Nobis se nacházíte v samotném srdci Stockholmu. Na dosah máte ty nejlepší restaurace, obchody, muzea, pamětihodnosti, atrakce a noční kluby, jaké vám naše město může nabídnout.

V našich rozlehlých veřejných prostorách o rozloze přes 800 čtverečních metrů najdete naši exkluzivní italskou restauraci Caina, naši prostornou halu (říkáme jí „nový stockholmský obývák“), velký odpolední a večerní bar nazvaný The Gold Bar a menší Bistro, kde se podává skvělé jídlo i nápoje.

Tyto veřejné prostory představují přitažlivou a vzrušující scénu, dynamické ústřední místo – nejen pro naše hosty, ale i pro všechny obyvatele Stockholmu. Ubytujete-li se v hotelu Nobis, budete v každém ohledu přímo v centru dění Stockholmu.

 

Hotel Nobis
Norrmalmstorg 2-4
SE-111 86 Stockholm

TELEFON
+46 8 614 10 00

E-MAIL
info@nobishotel.com

WEB
www.nobishotel.se

divider icon
divider icon

Hotel Nobis Norrmalmstorg

 

Zobrazit mapu
Prohlédnout na Googlu
divider icon