The Setai

Miami, Florida

The Setai je intimní, poklidný resort na pobřeží oceánu v samém srdci South Beach. Jeho projekt mistrně kombinuje místní bohatou architektonickou historii a kulturní rozmanitost s mezinárodním hnutím Art Deco, zejména pokud jde o inspiraci Asií.

Budova představující památník stylu Art Deco vznikla v letech 1936 až 1938 jako slavný Dempsey Vanderbilt Hotel. Hned vedle se nachází náš čtyřicetipatrový skleněný mrakodrap, který nad svým okolním vyčnívá nejen výškou, ale i výhledem a designem.

Hotel The Setai tvoří dvě budovy, každá jiná, obě však nabízejí vynikající služby a výjimečný design.

Všechny pokoje pro hosty jsou vyzdobeny unikátními detaily. Jako příklad můžeme uvést autentické nefritové ozdoby dovezené z trhů v Číně a krásně vystavené na teakových stěnách.

Ve všech apartmánech hotelu The Setai najdete luxusní king size hotelové postele DUX® od výrobce DUXIANA®. Vybrali jsme je s ohledem na naše hosty, aby se i ti nejnáročnější u nás skvěle vyspali.

Vítejte na místě, které vás okouzlí svou poklidnou atmosférou. Zároveň zde pocítíte nezaměnitelnou příchuť elegance a nadčasovosti. Na místě, kde se inspirace snoubí s geniem loci. Prostorném. Poutavém. Poklidném.

The Setai, Miami Beach
2001 Collins Avenue
Miami, Florida 33139

Telefon
(305) 520-6000

e-mail
contact@thesetaihotel.com

Web
www.thesetaihotel.com

divider icon
divider icon

The Setai

 

Zobrazit mapu
Prohlédnout na Googlu
divider icon