The Surrey

New York, New York

Hotel The Surrey stojí v luxusní manhattanské čtvrti Upper East Side a získal si srdce ikon stylu, tastemakerů a milovníků umění z celého světa. Je jen pár kroků od Central Parku a hosté si zde mohou užít luxusní nakupování na Madison Avenue, proslulá muzea i prvotřídní restaurace. Jako jediný hotel asociace Relais & Châteaux v New Yorku nabízíme bezkonkurenční vybavení. Máme zde kolekci 31 originálních děl moderního umění, jejichž autory jsou mimo jiné Chuck Close, Claes Oldenburg, Jimmie Martin a další moderní mistři.

Naši hosté mohou relaxovat v lázních Cornelia Spa s personalizovanými procedurami, nechat se inspirovat panoramatickým výhledem z naší soukromé střešní zahrady v 17. patře, dát si koktejl v baru Pleiades nebo si pochutnat v Café Boulud. V těsném sousedství najdete vyhlášenou francouzskou restauraci, kterou má pod palcem proslulý šéfkuchař Daniel Boulud. O jejích kvalitách svědčí hvězda v průvodci Michelin i tříhvězdičková recenze v New York Times.

Na ubytování je k dispozici 189 salonů a apartmá, z nichž mnohé jsou vybaveny krbem a kuchyňským koutem. Hotel také nabízí výjimečná střešní a prezidentská apartmá s venkovními terasami a úchvatným výhledem. Všechny salony a apartmá mají mimořádně pohodlné vybavení, například luxusní hotelové postele DUXIANA® zhotovené na míru, ložní prádlo SFERRA a župany Pratesi.

V druhém patře hotelu The Surrey sídlí wellness zařízení Cornelia Spa, které hostům zajistí skvělou péči. Promyšlenou nabídku procedur doplňují originální prvky, jako jsou například botanické ochutnávky. Dokonalý soulad intimity a kultivovanosti, na nichž je postaven koncept lázní Cornelia i celý hotel The Surrey, vytváří nadčasovou atmosféru, kterou můžeme exkluzivně nabídnout našim hostům.

Zařízení Cornelia Spa se v roce 2013 dostalo do první stovky míst světa, která stojí za to navštívit, podle magazínu DEPARTURES. Hotel The Surrey se zase v roce 2013 zařadil na žebříčku magazínu Travel + Leisure mezi 500 nejlepších světových hotelů.

The Surrey
20 East 76th Street 
New York, NY 10021

Telefon
(212) 288-3700

e-mail
info@thesurrey.com

Web
www.thesurrey.com

divider icon
divider icon

The Surrey

 

 

Zobrazit mapu
Prohlédnout na Googlu
divider icon