Matrace s vnitřním rámem

NEJCENNĚJŠÍ KUS NÁBYTKU U VÁS DOMA

Vnitřní rám postele DUX je vyroben z velmi kvalitního dřeva pomalu rostoucí švédské borovice, která patří k nejsilnějším a nejodolnějším borovicím na světě. Postel DUX je navržena jako plnohodnotný kus nábytku. Je opatřena vnitřním rámem, takže stačí si pouze vybrat provedení, výšku a barvu noh a pak už jen nohy přišroubovat přímo k rámu.

A pokud pak budete potřebovat jinou výšku postele či jiný styl, můžete nohy kdykoli vyměnit. 

Internal Frame Image
Internal Frame Image

MASIVNÍ POMALU ROSTOUCÍ ŠVÉDSKÁ BOROVICE

Dřevo používané na výrobu našich postelových rámů pochází z nejsevernější části Švédska Zimy jsou tu mimořádně drsné, a proto zde stromy rostou velmi pomalu, což je vidět podle hustých letokruhů. Díky tomu patří dřevo zdejších borovic k nejpevnějším na světě. A právě toto borové dřevo je základem všech postelí DUX. Výsledkem je základna vyrobená jako plnohodnotný kus nábytku. Každá ze součástí postele DUX se vyrábí tak, aby dlouho vydržela.

 

NAVRŽENA JAKO PLNOHODNOTNÝ KUS NÁBYTKU

Jedinečná konstrukce postele DUX s vnitřním rámem nepotřebuje tradiční postelový rám. Ten už je totiž přímo zabudován do základny postele. U většiny postelí typu boxspring slouží základna pouze k přidání výšky, u postele DUX je to ale jinak. Naše základna slouží jako vnitřní postelový rám, a kromě toho má i funkci odpovídající názvu „boxspring“, takže obsahuje naše patentované kontinuální pružiny jako další podpůrný prvek.  

PŘEHLED POSTELÍ DUX

divider icon