NASTAVITELNÁ OPORA BEDERNÍ PÁTEŘE

SYSTÉM PODPORUJÍCÍ VAŠE TĚLO

Nastavitelný systém bederní opory postele DUX vám umožní si nastavit svou stranu postele podle vlastních požadavků na pohodlí a v případě potřeby zvýšit oporu bederní páteře. Stačí stisknout vytahovací páčku a otáčením si nastavit postel v místě beder tak, aby se vám leželo pohodlně. 

Postel DUX je více než jen pouhý součet jednotlivých částí. Je navržena tak, aby se vyvíjela, přizpůsobovala a rostla spolu s vámi. Nabízí výměnné komponenty, nastavitelnou míru opory a v případě potřeby zvýšenou podporu. Postel DUX vám bude krýt záda celý život, ať zrovna potřebujete cokoli. 

Předvídáme nepředvídatelné

Nejenže máme každý jiné tělo a potřeby, ale naše těla se také z nejrůznějších důvodů proměňují. Pokud potřebujete trochu víc opory – ať už trvale, nebo dočasně, například kvůli sportovnímu zranění –, model DUX 8008 je po obou stranách vybaven páčkami, které vám umožní zvýšit na příslušné straně oporu bederní páteře přesně podle vašich potřeb (až o 4 cm). 

MĚNÍ SE PODLE VÁS

Problémy spojené s těhotenstvím mohou způsobovat nepohodlný spánek z mnoha různých příčin. Postel DUX je navržena tak, aby se vyvíjela spolu s vámi. Kombinace nastavení opory bederní páteře s naším jedinečným přizpůsobitelným kazetovým systémem Pascal vám umožní si postel DUX snadno přizpůsobit tělesným změnám v průběhu těhotenství a pak ji zase vrátit do výchozího stavu. Díky tomu je DUX tou nejlepší postelí pro těhotné.

VÍCE INFORMACÍ >>

divider icon