Pascal: Náš přizpůsobitelný kazetový systém

VAŠE TĚLO JE JEDINEČNÉ

Pokud nemáte se svým partnerem naprosto identickou postavu, velikost a hmotnost, potřebujete postel, která vaši rozdílnost zohlední. Náš systém výměnných pružinových kazet Pascal umožňuje individuálně si přizpůsobit svou stranu postele tak, aby vám poskytla optimální oporu a pohodlí. V posteli DUX už vaše osobní pohodlí nemusí být kompromisem.

lar; font-size: 14px; letter-spacing: 0.08em; text-transform: uppercase;">VÝMĚNNÉ KAZETY

Postel DUX se systémem Pascal je na horní straně opatřena zipem. Když jej rozepnete, najdete pod ním šest výměnných pružinových kazet, pro každou stranu tři. Kazety mohou mít tři různá provedení: měkké, středně tvrdé a tvrdé. Stačí jen rozepnout vršek postele a kazety si nastavit podle vaší velikosti, tvaru postavy a potřeb.  Zatímco vy požadujete pevnější oporu pod bedry, váš partner možná potřebuje ke správnému vyrovnání páteře větší flexibilitu.

Pascal 1 - Top Pad

Sejměte vrchní matraci a rozepněte zip na horní straně postele. 

Pascal 2 - Unzip

Zip umožňuje snadný přístup k pružinovým kazetám Pascal.

Pascal 03-Remove Cassettes

Pružinové kazety Pascal jsou k dispozici ve třech různých provedeních: měkkém, středně tvrdém a tvrdém.

Pascal 4 - Open Bed image

Nastavte si oporu a pohodlí na obou stranách postele podle vlastních požadavků.

IZOLOVANÁ OPORA PRO RAMENA, KYČLE A NOHY

NOHY

Kazeta poskytující oporu v oblasti nohou je navržena tak, aby nohy podpírala v mírně zvýšené poloze. Tím se srovná páteř a podpoří krevní oběh v dolních končetinách. 

 

KYČLE

Kazeta pro oporu v oblasti kyčlí umožňuje se zabořit, ale zároveň je dostatečně pevná, aby udržovala rovnou a uvolněnou páteř.

 

RAMENA

Kazeta pro oporu v horní oblasti těla je navržena tak, aby se ramena mohla zabořit a nepůsobil na ně tlak, který by bránil krevnímu oběhu.

Promyšlený systém pružin

Pružiny kazetového systému Pascal představují vítězství, o jakém sní všichni spánkoví inženýři. Design pružin a speciální typ oceli, z něhož se vyrábějí, jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a testování. Každá pružina představuje malý mechanický zázrak, vyrobený v souladu s přísnými požadavky pro zajištění optimální opory matrace. Jednotlivé pružiny jsou kalibrovány, aby působily proti stanovenému zatížení přesně definovanou silou.

Pascal: člověk i jednotka

Náš patentovaný systém kazet jsme pojmenovali po slavném francouzském fyzikovi a matematikovi Blaise Pascalovi. Jeden „pascal“ je mezinárodní jednotkou tlaku a v našem případě jednotkou přesného tlaku každé pružiny v naší skupině kazet pro podporu odpočívajícího těla určité velikosti, postavy a hmotnosti.

Každé tělo je jedinečné

Díky systému Pascal si můžete postel DUX přesně přizpůsobit svým individuálním potřebám i potřebám vašeho partnera. Kazety jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým typům těla a jeho jednotlivým částem – vyrovnávají nejen rozdíly v hmotnosti a výšce, ale také v šířce ramen a objemu kyčlí i svalstva. 

DUX 8008 navíc umožňuje otočením rukojeti v základně postele nastavit úroveň opory bederní páteře pro každou stranu postele zvlášť.

KAŽDOU NOC O 10 % VÍCE HLUBOKÉHO SPÁNKU  >>

BĚŽNÁ MATRACE

Běžná matrace obsahující pouhých 1 000 pružin vám ani neposkytne oporu ve všech důležitých tělesných zónách. Chybějící rovnoměrná opora nejenže znamená nepohodlí, ale také může tělo a páteř ještě více zatěžovat. Barevné čáry na obrázku vlevo představují jednotlivé tělesné zóny. Dobře zde vidíme, že na tělo působí větší tlak, a navíc je rozložení opory nerovnoměrné, na což ukazují dlouhé rozbíhající se křivky. Výsledkem je nepohodlí při spánku.

POSTEL DUX SE SYSTÉMEM PASCAL

Kratší křivky umístěné blíže u sebe jasně ukazují, že v posteli DUX se systémem Pascal na tělo působí menší tlak a opora je rovnoměrněji rozložená. Postel DUX je vybavena až 4 188 pružinami, a tak rovnoměrně podpírá všechny důležité oblasti těla, čímž vám zajistí pohodlnější a hlubší spánek.

Vyzkoušejte si postel DUX na vlastní kůži ještě dnes v naší prodejně v centru Londýna. 

divider icon