ROZDÍL JMÉNEM DUX®

10 věcí, které byste měli vědět o vysoce účinném spánkovém systému postele DUX

DUX je víc než jen postel. Je to prostředek, který vás dopraví k větší pohodě. Postel DUX přináší hluboký spánek. Je to jediná doba, kdy naše tělo může regenerovat, opravovat se a obnovovat. Nestačí, že spíte – potřebujete k tomu hluboký spánek. Ať již trpíte bolestmi zad, nebo trávíte bezesné noci tím, že se snažíte najít pohodlnou polohu, vysoce účinné spánkové systémy značky DUX vám 

umožní potřebný odpočinek a úlevu. Jsme přesvědčeni, že postel DUX je ta nejlepší postel na světě. Až si prohlédnete naše stránky, doporučujeme vám zajít do některé z našich prodejen a vyzkoušet si naše produkty na vlastní kůži.

10 DŮVODŮ, PROČ SI POŘÍDIT POSTEL DUX

 

HLAVNÍ CÍL – HLUBOKÝ SPÁNEK

Vědci z institutu Karolinska, prestižní lékařské univerzity udělující Nobelovy ceny za fyziologii a lékařství, provedli studii, v rámci níž zkoumali vliv různých typů matrací na tělo a kvalitu spánku. Výsledky ukázaly, že na posteli DUX člověk nejen usne rychleji, ale má také delší fázi hlubokého spánku. 

* BRL, 1985, 1989 (Laboratoř pro výzkum postelí, docent Evert Knutsson, docent Sven Engdahl)

VÍCE INFORMACÍ >>

 

UDRŽÍ VAŠI PÁTEŘ V ROVINĚ

Cílem každé postele DUX je, aby vám držela narovnanou páteř a tím vám ulevila od bolestí zad a rovnoměrně rozložila vaši váhu, čímž se maximálně usnadní krevní oběh. Jednotlivé komponenty našeho funkčního spánkového systému jsou navrženy tak, aby vám umožnily zaujmout ve spánku správnou polohu. To je možné pouze v případě, že má tělo oporu po celé délce, takže páteř může spočinout v přirozené pozici přibližně kolmo ke kyčlím a ramenům. Pouze pokud je páteř v takovéto poloze podepřena, mohou se záda dokonale uvolnit.

PŘEČTĚTE SI VÍCE o úlevě od bolestí zad >>

 

SYSTÉM KONTINUÁLNÍCH PRUŽIN

Základem každé postele DUX je systém pružin, který nemá mezi výrobci postelí konkurenci – poskytuje bezkonkurenční oporu, pružnost a odolnost. 

K výrobě našeho vysoce účinného systému je potřeba více než jeden a půl kilometru speciálně válcovaného drátu s velkou pevností. Výsledný produkt je tvořen až 4 180 vzájemně propojenými pružinami, jejichž kombinace zajišťuje oporu celému tělu a umožňuje všem jeho částem, aby se maximálně uvolnily.

PŘEČTĚTE SI VÍCE O DYNAMICKÉ OPOŘE >>

   

PASCAL®: NÁŠ PŘIZPŮSOBITELNÝ SYSTÉM OPORY

DUX 6006, 8008

Od ostatních produktů, které jsou na trhu k dispozici, odlišuje postele DUX náš patentovaný kazetový systém Pascal.  Systém je tvořen výměnnými kazetami s různým napětím pružin a umožňuje vám poskládat jednotlivé části tak, aby výsledek přesně odpovídal vaší postavě a hmotnosti – a aby jej bylo možné změnit, pokud se změní požadavky.

JAK TO FUNGUJE >>

 

NASTAVITELNÁ OPORA BEDERNÍ PÁTEŘE

DUX 8008

Pokud potřebujete trochu víc opory v oblasti bederní páteře – ať už trvale, nebo dočasně, například kvůli sportovnímu zranění nebo těhotenství –, model DUX 8008 je vybaven dvěma odnímatelnými páčkami, které vám umožní zvýšit oporu v bederní oblasti přesně podle vašich potřeb (až o 4 cm).

VÍCE INFORMACÍ >>

 

STRATEGIE KOMPONENTŮ DUX

VÝMĚNA, OBNOVA, OPRAVA

Postel DUX se skládá z individuálně přizpůsobitelných komponentů. Naše vrchní matrace není připevněna k posteli, matraci lze z horní strany rozepnout a získat tak přístup ke kazetovému systému Pascal®, který si můžete přizpůsobit, a dvojité pružinové základny fungují nezávisle na sobě.

Všechny komponenty jsou výměnné, některé lze dokonce upgradovat. Výsledkem je postel, kterou je možné nejen opravit v případě opotřebení, ale také vylepšit aktuálně dostupnými doplňky a technologickými inovacemi.

 

FUNKČNÍ MATERIÁLY

Všechny materiály a komponenty, z nichž se skládá postel DUX, jsou pečlivě vybírány na základě svých funkčních vlastností, ať je to vysokopevnostní ocel na výrobu pružin, nebo mimořádně pevné dřevo z pomalu rostoucích švédských borovic.

ČÍST VÍCE >>

POSTEL, KTERÁ DÝCHÁ

Důležitá, avšak často přehlížená výhoda pružinového systému vychází ze skutečnosti, že postel je v podstatě dutá. Při pohybech uživatele tak dochází k proudění vzduchu. Pohybující se vzduch nejen odvádí z matrace tělesné teplo, ale může také zajistit větrání, které je potřeba pro odstranění zápachu, bakterií a plísní.

DUXIANA také nabízí velký výběr ochranného povlečení na polštáře a matrace, navržených a testovaných pro zajištění bezpečného prostředí bez roztočů a alergenů.

PROHLÉDNOUT DOPLŇKY >>

 

LÉTY PROVĚŘENÁ TECHNOLOGIE

VÍCE NEŽ 90 LET VÝZKUMU A VÝVOJE

I když své výrobky neustále zdokonalujeme, vylepšujeme a inovujeme, naše originální technologie – propracovaná síť vzájemně propojených pružin z vysokopevnostní oceli – již dávno obstála ve zkoušce času.  

Technologie postelí DUX zkrátka funguje a naše historie to jen dokazuje.

 

MATRACE S VNITŘNÍM RÁMEM

Postel DUX není jen obyčejná matrace. Je to plnohodnotný kus nábytku vyrobený tak, aby vydržel několik generací. S postelí DUX už nepotřebujete rám k matraci, protože zde je rám z tvrdého dřeva nedílnou součástí postele. Stačí k vnitřnímu rámu přišroubovat nohy podle vlastního výběru. A pokud se vám vybrané nohy přestanou líbit, není problém je vyměnit za jiné. 

 

 

Vyzkoušejte si postel DUX na vlastní kůži ještě dnes v naší prodejně v centru Londýna. 

divider icon