Přeskočit na hlavní obsah
{

Lůžka

BM0555

Investujte do kvalitního spánku, který vám zajistí naše jedinečná spolupráce s firmou Carl Hansen & Søn. Společně s dánskou značkou představujeme elegantní lůžko navržené Børgem Mogensenem.

BM0555

Elegantní skandinávský design, který se snoubí s vysoce kvalitní kůží, dřevem a čalouněním z odolného, světle šedého textilního materiálu DUX s exkluzivním, ručně šitým lemování, nabízí dokonale pohodlný spánek a ložnici promění v ještě lákavější místo odpočinku. Na míru vyrobená matrace spočívá na základně z masivního dubu certifikovaného FSC™ a ošetřeného odolným olejovým nátěrem v hřejivém odstínu.

  • Systém pružin DUX

Vlastnosti

  • Pružinová matrace DUX CH18 s přírodním latexem a vrstvou pružin o velikosti 13 cm
  • Detaily v kůži
  • Výška matrace 16 cm
  • Dubový rám ošetřený olejem
  • Zádový a krční polštář: HR23 nebo CMHR27, polyuretanová pěna s textilním potahem: Moss0006, Moss00021, Clay0013
  • Popruhy pro zavěšení krčních polštářů: Sedlářská useň/cognac
  • Šrouby pro zavěšení krčních polštářů: Mosaz s průsvitnou povrchovou vrstvou bránící změně barvy

Přizpůsobte si vaše lůžko na míru

Věříme, že vaše lůžko je váš hrad. Proto vám nabízíme možnost výběru jednotlivých součástí – od matrace přes čelo a vrchní matraci až po nohy. Vytvořte si osobité lůžko DUX!

Najít prodejnu Zjistěte, jak si můžete vaše lůžko přizpůsobit na míru

Prvotřídní komfort

Tajemstvím DUX jsou technologie. Naší snahou je docílit co nejkvalitnějšího spánku, proto se zaměřujeme na zajištění správné polohy těla a na zlepšování fáze hlubokého spánku. Díky konstrukci kontinuálních pružin a lety osvědčené technologii jsou lůžka DUX mimořádně pohodlná.

Inovace DUX

Udržitelné řemeslné zpracování

Trvanlivé materiály, nejvyšší lidsko-ekologické standardy, přizpůsobitelné součásti. Udržitelný přístup uplatňujeme v každé fázi výrobního procesu DUX. Životní cyklus našeho nábytku i lůžek je založen na naší strategii výměny, obnovy a regenerace.

Udržitelnost, kvalita a dlouhá životnost

Doplňky

Vyberte si nohy a čelo vaší postele, přehoz na základnu postele a ložní prádlo. Naše exkluzivní řada doplňků dokonale ladí s vaším lůžkem DUX.

Lůžkové doplňky Lůžkoviny

Proč DUX

Další důvody, proč zvolit DUX