Přeskočit na hlavní obsah

SPOLUPRÁCE S DUX

STAŇTE SE PARTNEREM DUX

NAVAZOVÁNÍ PLODNÉ SPOLUPRÁCE S NAŠIMI PARTNERY

Ve společnosti DUX vždy hledáme příležitosti k budování vztahů s novými obchodními partnery. Našimi spolupracujícími partnery jsou jak prodejci, hotely, interiéroví designéři, tak i další subjekty, jako je fotbalový klub Tottenham Hotspur, cestovní průvodce Forbes Travel Guide a mnoho dalších.

Některé z nejprestižnějších hotelů na světě spoléhají na naše rady o významu kvalitního spánku. Chceme navazovat vztahy s novými obchodními partnery z řad hotelů, prodejců a interiérových designérů a prostřednictvím spolupráce s médii chceme šířit povědomí o inovativních řešeních DUX.

Design s DUX

Máme dlouhou historii spolupráce s interiérovými designéry, architekty a dodavateli. Nejbližší vztahy máme s našimi partnery, týmy i jednotlivci, kteří reprezentují naši značku a poskytují profesionální poradenství zákazníkům jako koncovým uživatelům.

Vždy se snažíme rozšiřovat portfolio našich partnerů o interiérové designéry, architekty a dodavatele, kteří posouvají naši značku stále dál a dokáží potěšit své klienty.

Přečtěte si více zde

Spolupráce s

předními designéry

Jako čtvrtá generace provozující naši rodinnou firmu máme výhodu v tom, že od úvodního návrhu můžeme rychle přejít k dodání finálního výrobku. Je to i jeden z důvodů, proč s námi chtějí spolupracovat přední designéři. Dnes spolupracujeme s novou generací partnerů, kteří přispívají svými vynikajícími nápady.

Více o naší spolupráci s designéry

DUX je značka nejkvalitnějšího nábytku, jaký kdy byl ve Švédsku vyroben. Právem si získala mezinárodní pověst, jež je jinak vyhrazena hrstce nejproslulejších italských výrobců

MÅRTEN CLAESSON, EERO KOIVISTO A OLA RUNE

Staňte se naším partnerem

Kontaktujte nás

Chcete s námi probrat možnosti partnerství? Neváhejte nás kontaktovat. Spojíme se s vámi co nejdříve.