Přeskočit na hlavní obsah

ROZDÍL DUX

Proč potřebujete lůžko DUX

Zvolit, či nezvolit DUX? To je otázka. Z výzkumu vyplývá, že lůžka DUX fungují lépe než běžné postele. Po devadesáti letech nepřetržitého vývoje můžeme nabídnout zdravý a pohodlný spánek s inovativními technologiemi a udržitelnými řešeními. S DUX investujete do zkušeností a vysoké kvality.

Inovace pro pohodlí

Základem naší designérské filozofie jsou inovace. Lůžko DUX poskytuje rovnoměrnou oporu v kritických místech, aby vám zajistilo pohodlnější odpočinek a hlubší spánek. Naše unikátní konstrukce zajišťuje prodyšnost lůžka i proudění vzduchu nezbytné pro správnou hygienu a zároveň účinně odvádí tělesné teplo.

Inovace DUX

Strategie komponent DUX

VÝMĚNA, OBNOVA, REGENERACE

Lůžko DUX se skládá z přizpůsobitelných komponent. Každá komponenta je vyměnitelná a některé je možné dokonce modernizovat. Naše vrchní matrace není připevněna k lůžku pro větší flexibilitu. Horní část matrace je opatřena zipem, který umožňuje přístup k přizpůsobitelnému kazetovému systému Pascal, a dvě pružinové základny fungují nezávisle na sobě. Výsledkem je lůžko, které je možné nejen renovovat, pokud jeví známky opotřebení, ale které je možné i vylepšovat nově nabízenými doplňky, příslušenstvím a technologickými inovacemi.

Inovativní pružiny

Lůžko, které dýchá

Důležitá a opomíjená výhoda pružinového systému pramení ze skutečnosti, že lůžko je v podstatě duté. Pohyby uživatele tak způsobují proudění vzduchu. To může nejen odvádět tělesné teplo z matrace, ale zároveň zajistí potřebnou ventilaci pro účinný boj se zápachy, bakteriemi a plísněmi.

Přijměte své odlišnosti s naším přizpůsobitelným kazetovým systémem

Lůžko, které dokonale vyhovuje vám, nemusí být ideálním řešením pro vaši polovičku. Pohodlí pro DUX znamená žádné kompromisy. Náš přizpůsobitelný kazetový systém Pascal vám dává možnost si individuálně přizpůsobit vaši stranu lůžka, aby přinesl pocit pohody vám oběma bez ohledu na vaše odlišnosti.

Objevte systém Pascal

Udržitelnost, kvalita a dlouhá životnost

Jsme posedlí dlouhou životností. Díky vysoce kvalitním materiálům bez obsahu toxických látek a s certifikací OEKO TEX 100 vyrábíme lůžka, která vydrží po celé generace. Náš inovativní design vám umožní měnit jednotlivé komponenty a modernizovat vaše lůžko. Když zvolíte lůžko DUX, zvolíte nejodpovědněji vůči životnímu prostředí.

Přispějte k udržitelnosti s DUX

Více než jen postel

Lůžko DUX je více než jen postel. Je to prostředek přinášející pocit pohody. Lůžko DUX je o hlubokém spánku. Je to totiž jediný čas, kdy se vaše tělo může zregenerovat, zotavit a načerpat novou sílu.

DUX 6006 Inspiration Xupport

Najít prodejnu

Vyzkoušejte si rozdíl

Neexistuje lepší způsob, jak se přesvědčit o všech výše uvedených výhodách, než si je vyzkoušet na vlastní kůži. Zbavte se nadobro všech pochybností. Najděte nejbližší prodejnu a přesvědčte se sami.

Najít prodejnu

Čtení před spaním

Staňte se informovaným spáčem