Přeskočit na hlavní obsah

Profesionálové DUX

Staňte se naším partnerem

Některé z nejprestižnějších hotelů na světě spoléhají na naše rady o významu kvalitního spánku. Chceme navazovat vztahy s novými obchodními partnery z řad hotelů, prodejců a interiérových designérů a prostřednictvím spolupráce s médii chceme šířit povědomí o inovativních řešeních DUX.

Staňte se prodejcem

V průběhu desítek let své existence lůžka DUX prokázala svou skutečnou hodnotu. Naše výrobky patří k nejinovativnějším na trhu a jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Jelikož stále více zákazníků investuje do svého zdraví a pohodlí, vidíme před sebou rostoucí oblast trhu. Připojte se k naší švédské značce a vydejte se s námi na cestu!

Zjistěte více nebo si rezervujte schůzku Objevte naši kolekci lůžek

STAŇTE SE PARTNERSKÝM HOTELEM

Více než 150 nejluxusnějších hotelů po celém světě důvěřuje prvotřídní kvalitě lůžek DUX. Objevte hotely, které nabízejí kvalitní noční spánek s DUX. Kontaktujte nás, pokud se k nim chcete přidat.

Objevte naše partnerské hotely Kontaktujte nás pro více informací

Design s DUX

Máme dlouhou tradici spolupráce se skvělými designéry. Vše začalo slavným Brunem Mathssonem, jenž měl největší vliv na moderní švédský design nábytku. Z této spolupráce se zrodilo několik nadčasových designových kousků vyráběných dodnes, jako např. křeslo Jetson. Jelikož věříme v partnerství s designéry, pracujeme s několika partnery, včetně Claesson Koivisto Rune a Norm Architects.

Naše kolekce Kontaktujte nás

DUX je značka nejkvalitnějšího nábytku, jaký kdy byl ve Švédsku vyroben. Právem si získala mezinárodní pověst, jež je jinak vyhrazena hrstce nejproslulejších italských výrobců.

Mårten Claesson, Eero Koivisto a Ola Rune

Co je nového?

Pokud potřebujete další informace anebo chcete hovořit s našimi zástupci, kontaktujte nás na níže uvedeném odkazu. V tiskové místnosti DUX nabízíme tiskové zprávy, blogové příspěvky a mediální materiály.

Kontakt pro média Tisková místnost