Přeskočit na hlavní obsah

DUXIANA je oficiálním dodavatelem lůžek pro Tottenham Hotspur

DUXIANA, jež je jako výrobce lůžek DUX proslulá optimalizací spánku prostřednictvím vyspělých technologií a udržitelných materiálů, se stala oficiálním dodavatelem lůžek pro fotbalový klub Tottenham Hotspur FC.

Její prémiový spánkový systém DUX 8008 doplněný polštáři je nyní k dispozici hráčům ve všech pokojích The Lodge, což je naše nejmodernější ubytovací zařízení pro naše hráče v Hotspur Way a pomáhá maximalizovat jejich spánek i regeneraci.

Aby byla zajištěna návaznost z hlediska kvality spánku, vybavili jsme hráče stejným lůžkem i doplňky také u nich doma.

Lůžko 8008 sestává ze tří vrstev unikátních kontinuálních pružin, ze dvou vrstev přírodního latexu a nastavitelné opory v bederní oblasti, které společně poskytují bezkonkurenční úroveň pohodlí a aktivní oporu celému tělu.

Snahou DUXIANA je vyrábět nejudržitelnější lůžka na trhu, přičemž k výrobě využívá nejkvalitnější, trvanlivé materiály, včetně pomalu rostoucí švédské borovice, švédské oceli, bavlny s vysokým počtem nití a přírodního latexu získávaného z kaučukovníku brazilského.

tottenhamdux.jpg

Geoff Scott, vedoucí oddělení sportovní medicíny a sportovní vědy fotbalového klubu Tottenham Hotspur, řekl: „Neustále se snažíme zlepšovat zařízení i výrobky nabízené našim hráčům. Lůžko DUX je víc než jen postel – jeho plně přizpůsobitelný systém je nepostradatelný nástroj, který našim hráčům pomáhá dosáhnout optimální regenerace, v níž klíčovou roli hraje právě spánek. Od té doby, co jsme lůžky DUX vybavili naše nejmodernější ubytovací zařízení, pomáhají hráčům lépe zvládat jejich nabitý harmonogram.“

Henrik Ljung, výkonný ředitel společností DUX a DUXIANA, prohlásil: „Jsem nesmírně hrdý na to, že se naše značka stala oficiálním dodavatelem lůžek pro fotbalový klub Tottenham Hotspur. Když se nám naskytla příležitost spolupracovat s tak skvělou globální značkou, která sdílí naše zaměření na zdraví a pohodu ve spojení s kvalitním spánkem a stejně jako my usiluje o udržitelnost, bylo to pro nás velice snadné rozhodnutí. Těšíme se naši spolupráci s klubem a také na to, jak budeme týmu pomáhat dosahovat jeho cílů.“

GettyImages-1424685554.jpg

Související výrobky