Přeskočit na hlavní obsah

Nejlepší polštář pro bolestivý krk

Už nemusíte hledat nejlepší polštář pro bolestivý krk: DUXIANA ho vyrábí. Naši spánkoví experti neustále ženou kupředu inovace technologií a konstrukčních řešení pro běžné obtíže a problémy spojené se spánkem. Všem našim výrobků věnujeme stejnou péči – od lůžek DUX a jejich doplňků až po kvalitní ložní prádlo a péřové výrobky, polštáře DUX nevyjímaje.

S bolestí v oblasti krku se setká většina dospělých v některé fázi jejich života. Jedná se o nepříjemný problém, který může být způsoben anebo zhoršován spánkem na nevhodných polštářích.

Proto jsme vytvořili polštář Xleep, který je kreativní kombinací technologie mikropružin obklopené luxusním prachovým peřím. Jádro z aktivních mikropružin zajistí, aby krk a hlava zůstaly v jedné rovině s páteří, zatímco měkká vnější vrstva z prachového peří poskytne pohodlí během nočního spánku. Inovativní jádro z mikropružin také pomáhá polštáři Xleep udržet si svůj tvar a poddajnost i po letech.

Správná poloha při spánku je zásadní pro bolavé a namožené svaly, aby se v noci mohly uvolnit a hojit. Součástí správné spánkové polohy je i udržování celé páteře v rovině, samozřejmě včetně krku. Krční páteř tvořená sedmi horními obratli si zaslouží stejnou pozornost, jakou věnujete dolní a střední části zad. Vhodný polštář vám pomůže dosáhnout správné a pohodlné polohy po celou noc, ať už se budete během spánku jakkoli převracet.

Osoby trpící alergií se nemusí obávat vrstvy polštáře Xleep z prachového peří: lze ji vyjmout a vyprat. Polštář Xleep má také odnímatelný krční válec, který poskytuje dodatečnou oporu, když je jí nejvíce zapotřebí. Po dlouhém dni, který jste strávili sklonění u počítače anebo proseděli na úzké sedačce v autě či letadle, může krční válec nabídnout pevnou oporu unaveným svalům krku. Pokud nenocujete v hotelu vybaveném lůžky DUX, můžete si dopřát pohodlí domova i na cestách přibalením polštáře Xleep. Náš systém volitelných komponent umožňuje individuálně přizpůsobit prostředí pro spánek a dokonce i ti, kteří bolestmi v oblasti krku netrpí, přivítají jedinečný design polštáře Xleep a jeho mimořádně pohodlný tvar.

Vyhledejte prodejnu ve vašem okolí a vyzkoušejte si polštář Xleep osobně. Najdete zde i další péřové polštáře, přikrývky, čela postelí a samozřejmě i lůžka DUX. Naši odborníci vkládají do designu našich výrobků svou genialitu a péči, aby vyřešili problémy se spánkem a přispěli ke zdraví páteře. Až si budete vybírat nejlepší polštář pro bolestivý krk, nezapomeňte se zeptat, jak naše lůžka mohou přispět ke zmírnění všech typů bolestí zad.

Související výrobky

Objevte další výrobky

Vyzkoušejte si rozdíl

Neexistuje lepší způsob, jak se přesvědčit o výhodách lůžka DUX, než si ho vyzkoušet na vlastní kůži. Zbavte se nadobro všech pochybností. Najděte nejbližší prodejnu a vyzkoušejte si ho.

Najít prodejnu