Přeskočit na hlavní obsah

Duxiana

Prohlášení o přístupnosti

Duxiana se zasazuje o digitální přístupnost a o dodržování zásad Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.1, úroveň A a AA, a rovněž o soulad s požadavky na účinnou komunikaci stanovené zákonem Americans with Disabilities Act (ADA) a dalšími platnými předpisy.

Za účelem naplňování těchto cílů jsme navázali partnerství s platformou eSSENTIAL Accessibility pro zajištění správy a dohledu nad řízením našeho programu přístupnosti. Program přístupnosti průběžně vyhodnocuje naše digitální produkty v souladu s osvědčenými postupy a na jeho chodu se podílí různorodý tým expertů v oblasti přístupnosti, včetně uživatelů asistenčních technologií. Platforma jde nad rámec minimálních požadavků na shodu s předpisy, neboť vytvořila asistenční aplikaci využívající technologii CX, která je k dispozici zákazníkům s obtížemi s psaním, gesty, pohybem myši nebo čtením. Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma a obsahuje užitečné nástroje, jako např. nástroje nahrazující klávesnici nebo myš, nástroje na rozpoznávání hlasu, ovládání hlasem, handsfree či bezdotykové ovládání a mnoho dalších.

Pokud narazíte na jakékoli překážky omezující přístupnost našich digitálních produktů, neváhejte nás kontaktovat. Obraťte se na oddělení podpory zákazníků na adrese hello@dux.se.

eA_Icon.svg

eSSENTIAL Acessability

Navštivte web eSSENTIAL Acessability