Přeskočit na hlavní obsah

Vítejte ve světě komfortu

Design s DUX

Staňte se partnerem DUX

Společnost DUX navrhuje a vyrábí matrace prvotřídní kvality od svého založení v roce 1926 a má dlouhou historii spolupráce s interiérovými designéry, architekty i dodavateli. V průběhu let se z naší spolupráce s designéry, včetně Bruna Mathssona nebo studií Claesson Koivisto Rune a Norm Architects, zrodilo mnoho našich nadčasových produktů.

Nejbližší vztahy máme s našimi partnery, týmy i jednotlivci, kteří reprezentují naši značku a poskytují profesionální poradenství zákazníkům jako koncovým uživatelům. Vždy se snažíme rozšiřovat portfolio našich partnerů o interiérové designéry, architekty a dodavatele, kteří posouvají naši značku stále dál a dokáží potěšit své klienty.

Program ambasadorů DUX

Nabízíme Program ambasadorů DUX, který přináší výhody pro interiérové designéry, architekty, konzultanty a dodavatele, kteří pomáhají zvyšovat povědomí o značce i prodej výrobků DUX a DUXIANA.

Součástí těchto výhod jsou slevy na výrobky DUX nebo provize pro profesionály, osobní asistence při výběru výrobků a využití naší globální sítě prodejen, včetně konzultačních prostor pro schůzky s klienty.

Můžeme pro vás, váš tým nebo organizaci, s níž spolupracujete, rovněž zajistit školení, abyste se dozvěděli vše potřebné o výrobcích DUX, jejich použití a o výhodách spolupráce s námi.

Staňte se ambasadorem DUX

Naše spolupráce s předními designéry

Jako čtvrtá generace provozující naši rodinnou firmu máme výhodu v tom, že od úvodního návrhu můžeme rychle přejít k dodání finálního výrobku. Je to i jeden z důvodů, proč s námi chtějí spolupracovat přední designéři. Dnes spolupracujeme s novou generací partnerů, kteří přispívají svými vynikajícími nápady. Pokračujeme v naší cestě s jednou nohou v minulosti a druhou v budoucnosti.

Více o našich designérech naleznete zde

Zjistěte více

v naší online brožuře

Chtěli byste se dozvědět více? Kliknutím níže otevřete naši online brožuru „Vítejte v DUX“.

Otevřít online brožuru

Kontaktujte nás

Chcete probrat možnosti spolupráce s DUX? Neváhejte nás kontaktovat a my se s vámi co nejdříve spojíme.