Přeskočit na hlavní obsah

Designéři DUX

Máme dlouhou tradici spolupráce se skvělými designéry

Naše spolupráce s předními designéry

Jako čtvrtá generace provozující naši rodinnou firmu máme výhodu v tom, že od úvodního návrhu můžeme rychle přejít k dodání finálního výrobku. Je to i jeden z důvodů, proč s námi chtějí spolupracovat přední designéři. V 60. letech vytvořil Bruno Mathsson několik milovaných klasických kousků pro DUX. Křesla Jetson, Pernilla a Karin jsou nadčasovými favority švédských domácností.

Dnes spolupracujeme s novou generací partnerů, kteří patří k hvězdám současnosti. Podívejte se na kolekci Claesson Koivisto Rune. Designérům z dánského studia Norm Architects jsme dovolili prozkoumat náš bohatý archiv. Začali ikonickým křeslem Domus z 50. let, poté se pustili do přepracování designu dvou dalších křesel a navrhli úplně novou podnožku a odkládací stolek. Pokračujeme v naší cestě s jednou nohou v minulosti a druhou v budoucnosti.

Seznamte se s našimi designéry

Stáhnout

Příběh nábytku DUX

Pro nás je na prvním místě udržitelnost. Vždy požadujeme důkladné porozumění a transparentnost. DUX je nekompromisní, pokud jde o řemeslné zpracování a používání nejlepších materiálů, a vždy klademe důraz na udržitelnost a životní prostředí. Dnes spolupracujeme s novou generací partnerů, kteří patří k hvězdám současnosti.

Příběhy nábytku DUX ve formátu PDF