Přeskočit na hlavní obsah

Přizpůsobení na míru

Lůžko šité na míru vašim potřebám

Prohlédněte si různé součásti a doplňky lůžka DUX. Provedeme vás, aby váš výběr byl správný a vyhovoval vašim potřebám.

Tvrdost matrace

Tvrdost matrace byste měli přizpůsobit své tělesné hmotnosti, poloze ve spánku a také preferencím. Správná tvrdost je nezbytným předpokladem, pokud se chcete vyvarovat bolestí zad a oběhových obtíží. Zatímco měkká matrace je optimální volbou pro ty, kteří mají nízkou hmotnost anebo spí na boku, tvrdá matrace je vhodná pro ty, kteří mají střední až vyšší hmotnost a spí převážně na zádech. Extra tvrdou matraci doporučujeme těm, kteří mají velmi vysokou tělesnou hmotnost a nejraději spí na zádech nebo na břiše.

Vrchní matrace

Pro vaše lůžko DUX nabízíme pět různých typů vrchních matrací – Xupport, Xupport s knoflíky, Xupport Plus, Xupport Xoft a jedinečnou matraci Pascal de Luxe s individuálními komfortními zónami. Jelikož vrchní matrace není připevněna k lůžku, je možné ji velmi snadno vyměnit.

Objevte vrchní matrace

Systém Pascal

Unikátní systém DUX s vyměnitelnými pružinovými kazetami je nejlepší volbou, pokud lůžko potřebujete přizpůsobit potřebám svým i vašeho partnera.

Nohy postele

Můžete si vybrat odlišný styl, výšku i barvu noh postele. Instalace noh je velice snadná, stačí je zašroubovat do příslušného otvoru na rámu.

Podívejte se na naši nabídku

Doplňky

Pro vylepšení výsledného zážitku si vyberte správné doplňky té nejvyšší kvality.