Přeskočit na hlavní obsah

Inovativní design DUX

Trvalý rozvoj

Posledních devadesát let jsme věnovali vylepšování našich lůžek a pokračujeme v tom i nadále. Důkladný výzkum nám dovoluje dosáhnout našich cílů a vyrábět lůžka, která umožňují hluboký spánek a poskytnou vám pohodlí potřebné k regeneraci vašeho těla během spánku. Pro DUX inovace neznamená změnu barvy. Před použitím jakéhokoli vylepšení u našich výrobků nejprve provádíme zevrubný výzkum, abychom získali měřitelná a ověřitelná data.

DYNAMICKÁ OPORA

Během spánku nikdy nezůstáváte zcela nehybní. Proto potřebujete dynamické lůžko, které kopíruje vaše pohyby v průběhu celé noci. Revoluční pružinový systém DUX se přizpůsobuje hmotnosti a tvaru vašeho těla. Pohybuje se s vámi, aby vám poskytoval nepřetržitou oporu, umožnil volný oběh krve a dopřál vašim svalům uvolnění.

Unikátní konstrukce kontinuálních pružin

Pružiny jsou dostatečně flexibilní, aby se vaše ramena a boky mohly ponořit do matrace, ale přitom jsou dostatečně pevné, aby poskytovaly potřebnou oporu dolní části zad. Prostor kolem pružin zajišťuje prodyšnost lůžka a účinné odvádění tělesného tepla z matrace. Proudící vzduch snižuje nežádoucí zápachy a účinně bojuje proti bakteriím a plísním. Díky odolnější konstrukci kontinuálních pružin nebudete nikdy muset matraci DUX obracet. Pružiny neztrácejí v průběhu času svou pevnost. Proto jsou naše lůžka na celý život.

Pascal

Přizpůsobitelný kazetový systém

Věříme, že každé tělo je jedinečné a že není nic osobnějšího než postel. Proto jsme vynalezli náš patentovaný přizpůsobitelný kazetový systém Pascal, v němž je každá pružina pečlivě navržena tak, aby se stala malým mechanickým zázrakem. Lůžka DUX mají vyměnitelné kazety s různým napětím pružin, abyste si je mohli uspořádat podle svých individuálních potřeb. Cílem je přesně vyhovět požadavkům kladeným vaší tělesnou velikostí i hmotností a přizpůsobovat se změnám, jimiž procházíte.

STRATEGIE KOMPONENT DUX

Výměna, obnova, regenerace

Naše strategie komponent vám dovoluje vyměnit, obnovit nebo modernizovat jednotlivé součásti. Vrchní matrace DUX není připevněna k lůžku. Horní část matrace je opatřena zipem, který umožňuje přístup k systému Pascal, a dvě pružinové základny fungují nezávisle na sobě. Jelikož naše lůžka navrhujeme tak, aby vydržela celý život, dáváme vám možnost je obnovit, když začnou vykazovat známky opotřebení. Zároveň chceme, abyste i po letech měli přístup k inovativním řešením a mohli zlepšovat váš zážitek každý den.

ČASEM PROVĚŘENÁ TECHNOLOGIE

Naši jedinečnou technologii neustále vylepšujeme, zdokonalujeme a inovujeme. Doposud precizní konstrukce vzájemně propojených ocelových pružin s vysokou pevností v tahu obstála ve zkoušce času. Naše technologie funguje a naše historie je toho důkazem.

Udržujte páteř v rovině

Lůžko DUX vyrovná vaši páteř, čímž pomáhá ulevit od bolestí zad a rovnoměrně rozloží tělesnou hmotnost. Naším cílem je umožnit vám odpočinek ve správné poloze. To je možné jen tehdy, když má vaše tělo oporu po celé délce.