Přeskočit na hlavní obsah

Přizpůsobte si svou stranu lůžka

Přizpůsobitelný kazetový systém Pascal

Chápeme, že mezi lidmi sdílejícími jedno lůžko existují rozdíly. Proto vám náš systém Pascal s vyměnitelnými pružinovými kazetami dovoluje individuálně si přizpůsobit vaši stranu lůžka. Naším cílem je zajistit optimální oporu a pohodlí bez jakýchkoli kompromisů.

Každé tělo je jedinečné

Kazety jsou navržené tak, aby vyhovovaly různým tělesným typům i částem. Dokážou se tak přizpůsobit nejen rozdílné hmotnosti a výšce, ale i šířce ramen, boků i objemu svalové hmoty. Zatímco vy sami budete potřebovat pevnější oporu v bederní oblasti, váš partner může potřebovat větší flexibilitu pro správné vyrovnání páteře.

Jak to funguje

Vrchní vrstva lůžka DUX se systémem Pascal je opatřena zipem a po rozepnutí se pod ní ukrývá šest vyměnitelných pružinových kazet – tři na každé straně. Kazety můžete individuálně uspořádat podle velikosti a tvaru vašeho těla i vašich potřeb.

KROK 1

Odstraňte vrchní matraci

KROK 2

Rozepněte zip horní části lůžka

KROK 3

Vyberte si správnou tuhost: měkká, střední nebo tvrdá

KROK 4

Dopřejte si pohodlí na své straně lůžka

Tři zóny opory

Vaše nohy, boky a ramena potřebují různou úroveň opory. Lůžko DUX tyto zóny opory odděluje, aby celému tělu poskytlo vylepšené pohodlí. Kazeta v oblasti ramen redukuje tlakové body, které mohou bránit cirkulaci. Kazeta v oblasti boků pomáhá udržovat vaši páteř ve vyrovnané a uvolněné poloze, zatímco kazeta v oblasti nohou lehce nadzvedává vaše nohy, aby byly v rovině s páteří a byl v nich udržován dostatečný krevní oběh.

Geniální pružiny

Konstrukce pružin i speciální druh oceli použitý k jejich výrobě jsou plody dlouholetého výzkumu a testování. Každá pružina je kalibrována tak, aby dosahovala přesné úrovně zdvihu a působila jako protisíla pro předem určenou hmotnost.

Pascal: osobnost a fyzikální jednotka

Náš patentovaný kazetový systém jsme pojmenovali na počest francouzského fyzika a matematika Blaise Pascala. Pascal je mezinárodní jednotka tlaku a my ji používáme k měření přesného tlaku, který každá pružina musí vyvinout, aby poskytla oporu odpočívajícímu tělu určité velikosti, tvaru a hmotnosti.

Převezměte kontrolu nad svým zdravím

Lůžko DUX je více než jen postel. Je to prostředek přinášející pocit pohody. Ať už vás trápí bolesti zad, nebo se v noci neustále převalujete ve snaze si najít pohodlnou polohu, vysoce výkonné spánkové systémy DUX vám dopřejí tolik potřebný odpočinek a úlevu.

Vyzkoušejte si rozdíl

Neexistuje lepší způsob, jak se přesvědčit o výhodách lůžka DUX, než si ho vyzkoušet na vlastní kůži. Zbavte se nadobro všech pochybností. Najděte nejbližší prodejnu a vyzkoušejte si ho.

Najít prodejnu

Související výrobky