Přeskočit na hlavní obsah

Spánková věda

Naším cílem je dopřát vám hluboký spánek

Spánek bereme vážně. Zkoumáme ho. Měříme ho. Analyzujeme všechny jeho stránky. Vysoce výkonné spánkové systémy DUX jsou výsledkem více než devadesátiletého výzkumu a vývoje. Naše výrobky poskytují bezkonkurenční úroveň ergonomické opory, která vám pomůže si dopřát výrazně kvalitnější spánek.

Lepší spánek, lepší výkon

Proč se na lůžku DUX spí lépe? Když se vaše tělo ponoří příliš hluboko do matrace, která mu tím brání v pohybu, mozek vyšle natolik silný signál, že vás probere z hlubokého spánku. Abyste tomu zabránili, potřebujete matraci podporující hluboký spánek, která se dokáže dynamicky přizpůsobit pohybům vašeho těla. Revoluční technologie matrace DUX založená na spánkové vědě se přizpůsobuje hmotnosti a tvaru vašeho těla. Pohybuje se s vámi. Kopíruje kontury vašeho těla, aby mu poskytla aktivní oporu. Kvalitní spánek s DUX znamená lepší koncentraci i rozhodování a také zpomaluje proces stárnutí.

Studie Institutu Karolinska

V nezávislé spánkové studii provedené švédským Institutem Karolinska byly měřeny spánkové vzorce. Vědci zkoumali osoby spící na různých pružinových matracích a pomocí EEG zaznamenávali elektrickou aktivitu v mozkové kůře. Studie prokázala, že uživatelé matrace DUX dosáhli fáze hlubokého spánku rychleji a setrvávali v ní déle.

Proč je hluboký spánek tak důležitý?

Z výzkumů vyplývá, že spánek je velmi aktivní stav. Polohu našeho těla měníme celou noc, čímž je zachováván dostatečný oběh. Naše tělo uvolňuje během spánku důležité hormony. Imunitní systém se restartuje a mozek se věnuje očistě a dalším kriticky důležitým funkcím. Je to jediné stádium spánku, kdy tělo může opravovat a regenerovat tkáně, budovat kostní a svalovou hmotu a zároveň posilovat imunitní systém.

Zmírnění bolestí zad

Bolesti zad můžete mít pod kontrolou. Výběr správného lůžka vám přinese úlevu a může o poznání zlepšit váš den.

Lůžko, které dýchá

Prostor kolem pružin zajišťuje prodyšnost lůžka a účinné odvádění tělesného tepla z matrace. Proudící vzduch snižuje nežádoucí zápachy a účinně bojuje proti bakteriím a plísním.

Přizpůsobitelný kazetový systém Pascal

Chápeme, že mezi lidmi sdílejícími jedno lůžko existují rozdíly. Proto vám náš systém Pascal s vyměnitelnými pružinovými kazetami dovoluje individuálně si přizpůsobit vaši stranu lůžka.

Vyzkoušejte si rozdíl

Neexistuje lepší způsob, jak se přesvědčit o výhodách lůžka DUX, než si ho vyzkoušet na vlastní kůži. Zbavte se nadobro všech pochybností. Najděte nejbližší prodejnu a vyzkoušejte si ho.

Najít prodejnu

Související výrobky