Přeskočit na hlavní obsah

Ekologický přístup

DUX je o udržitelnosti

Naše výrobky jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Spolu s inovativním designem zajišťují dlouhou životnost lůžek DUX. Ambicí DUX je vyrábět nejudržitelnější a nejpřírodnější lůžka na trhu.

Vybíráme odpovědně

Inovativní design lůžek DUX se skládá z přizpůsobitelných komponent. Jsou vyměnitelné a některé je dokonce možné modernizovat. Na pozadí obnovitelného designu je myšlenka, že lůžko DUX bude tím posledním, jaké kdy budete potřebovat. Výsledkem spojení materiálů nejvyšší kvality a pětadevadesátileté tradice švédského řemeslného zpracování je lůžko, které vydrží. Jednoduše řečeno, čím déle vydrží, tím méně postelí skončí na skládkách.

CERTIFIKÁT OEKO-TEX® STANDARD 100

Jsme hrdými držiteli certifikátu Oeko-Tex 100. Oeko-Tex Standard 100 je nezávislý testovací a certifikační systém pro textilní suroviny, polotovary a konečné výrobky, který je uplatňován ve všech fázích výroby. Certifikát potvrzuje, že naše lůžka splňují přísné lidsko-ekologické požadavky a že neobsahují vůbec žádné zdravotně závadné nebo škodlivé chemické látky.

Přečtěte si více o metodice OEKO-TEX

Vysoce výkonné materiály

Integrita každého lůžka DUX začíná u materiálů. Věříme ve vysokou výkonnost a dlouhou životnost.

Pomalu rostoucí švédská borovice

Základna postele je vyrobena ze dřeva těženého v severním Švédsku, kde chladné zimy produkují pomalu rostoucí borovice s nevídanou pevností.

Švédská ocel s vysokou pevností v tahu

Pevná švédská ocel je stále páteří každého lůžka DUX. Unikátní konstrukce kontinuálních pružin ve spojení s nejkvalitnější ocelí nám umožňují vyrábět jedny z nejmenších, nejtenčích a nejdynamičtějších pružin na trhu.

Bavlna s vysokým počtem nití

Naše lůžka jsou potažena pevnou tkaninou z bavlny s vysokým počtem nití. Výsledkem je potah, který je nejen mimořádně měkký, ale také výjimečně odolný.

Směs kaučukového latexu

Latex používaný v lůžkách DUX je přírodní produkt získávaný z kaučukovníku brazilského. Latex v našich vrchních matracích prodlužuje životnost a poskytuje oporu, která se přizpůsobí každému centimetru vašeho těla.

Jako čtvrtá generace provozující naši rodinnou firmu neseme odpovědnost především vůči našim zákazníkům, neseme odpovědnost za kvalitu a dlouhou životnost našich výrobků a také za zdraví naší planety. Máme to v krvi.

Vyzkoušejte si rozdíl

Neexistuje lepší způsob, jak se přesvědčit o výhodách lůžka DUX, než si ho vyzkoušet na vlastní kůži. Zbavte se nadobro všech pochybností. Najděte nejbližší prodejnu a vyzkoušejte si ho.

Najít prodejnu