Přeskočit na hlavní obsah

Oficiální dodavatel lůžek

S hrdostí oznamujeme, že se DUXIANA stala oficiálním dodavatelem lůžek pro fotbalový klub Tottenham Hotspur. Tottenham Hotspur FC se rozhodl vsadit na lůžka DUX, protože věří, že naše výrobky jsou víc než jen postel, jsou spíše spánkovým systémem a prostředkem přinášejícím pocit pohody.

Nabídka pro členy One Hotspur

Užijte si pohodlí jako hráči klubu Tottenham Hotspur
 

15% sleva na kolekci DUXIANA pro členy One Hotspur 

Kontaktujte nás

Nebeské spojení

Spojily se tak dohromady dvě ikonické značky, které mají dlouhou historii, jsou zaměřené na zdraví i celkovou pohodu a usilují o udržitelnost. Těšíme se na všechny ty skvělé věci, které společně dokážeme díky naší dlouhodobé spolupráci nejen v oblasti spánku, ale i v mnoha dalších. V prvé řadě se pochopitelně zaměříme na to, abychom tomuto skvělému týmu pomáhali se dále zlepšovat.

Tottenham Hotspur

– 139 let historie v anglické fotbalové lize
– Podpora zdravého a aktivního životního stylu
– Udržitelnost
– Snížení uhlíkové stopy, což zahrnuje pěstování vlastní zeleniny
– Program „Mind, Body and Spurs“


„Jsme velmi rádi, že se Duxiana připojila k naší rostoucí rodině dodavatelů. Duxiana se může pochlubit dlouhou historií navrhování a výroby nejlepších spánkových systémů, které přispívají k lepšímu zdraví i pohodě. Těšíme se, až jejími výrobky zařídíme naše ubytovací zařízení pro hráče The Lodge.“

– Fran Jones, ředitel pro partnerství v Tottenham Hotspur

Duxiana

– 96 let kvality, inovací a řemeslného zpracování
– Podpora zdravého spánku
– Udržitelnost
– Komfort
– Snížení uhlíkové stopy
– Zdraví a pohoda


„Jsem nesmírně hrdý na to, že se naše značka stala oficiálním dodavatelem lůžek pro fotbalový klub Tottenham Hotspur FC. Když se nám naskytla příležitost spolupracovat s tak skvělou globální značkou, která sdílí naše zaměření na zdraví a pohodu ve spojení s kvalitním spánkem a stejně jako my usiluje o udržitelnost, bylo to pro nás velice snadné rozhodnutí. Těšíme se naši spolupráci s klubem a také na to, jak budeme týmu pomáhat dosahovat mnoho dalších úspěchů!“

– Henrik Ljung, výkonný ředitel společnosti DUXIANA

Zdraví a pohoda v klubu Tottenham Hotspur

„Lůžko DUX je nejlepší na trhu a v Tottenham Hotspur se neustále snažíme zlepšovat zařízení i výrobky nabízené našim hráčům. Lůžko DUX je víc než jen postel – jeho plně přizpůsobitelný systém je nepostradatelný nástroj, který našim hráčům pomáhá dosáhnout optimální regenerace, v níž klíčovou roli hraje právě spánek. Od té doby, co jsme lůžky DUX vybavili naše nejmodernější ubytovací zařízení, pomáhají hráčům lépe zvládat jejich nabitý harmonogram.“

Geoff Scott, vedoucí oddělení sportovní medicíny a sportovní vědy fotbalového klubu Tottenham Hotspur

Zjistěte, proč je spánek součástí sportovní výbavy

Sportovní výbavou je v tomto případě myšlena kvalita vybavení či výstroje (materiál, konfigurace nebo směs materiálů), která může předurčit a rozhodnout výsledek. Čím lepší je vaše sportovní vybavení, tím lepší výkony budete podávat. Totéž můžeme říci i o našich lůžkách, u nichž materiály, konfigurace i design mohou předurčit kvalitu vašeho pohodlí a spánku.

Zjistěte více zde

Spánková věda

Naším cílem je dopřát vám hluboký spánek

Spánek bereme vážně. Zkoumáme ho. Měříme ho. Analyzujeme všechny jeho stránky. Vysoce výkonné spánkové systémy DUX jsou výsledkem více než devadesátiletého výzkumu a vývoje. Naše výrobky poskytují bezkonkurenční úroveň ergonomické opory, která vám pomůže si dopřát výrazně kvalitnější spánek.

Více o naší spánkové vědě

Ekologický přístup

Vybíráme odpovědně

Inovativní design lůžek DUX se skládá z přizpůsobitelných komponent. Jsou vyměnitelné a některé je dokonce možné modernizovat. Na pozadí obnovitelného designu je myšlenka, že lůžko DUX bude tím posledním, jaké kdy budete potřebovat. Výsledkem spojení materiálů nejvyšší kvality a pětadevadesátileté tradice švédského řemeslného zpracování je lůžko, které vydrží. Jednoduše řečeno, čím déle vydrží, tím méně postelí skončí na skládkách.

Více o našem úsilí v oblasti udržitelnosti